Armway Hassas El Aletleri

Armway Türkiye Distribütörü Atersan İthalat A.Ş. Armway ISO9001 sertifikalı tornavida üreticisidir. Daha yenilikçi ve verimli tornavidalar için yeni ürün geliştirmeye önem verirken, aynı zamanda mükemmel müşteri hizmetleri ve garantili ürün kalitesi ile rekabetçi fiyatlarla ürünler sunmaya önem verir.

Başlıca ürünleri arasında hassas tornavidalar, hobi bıçakları, elektronik tornavidalar ve seramik ayarlayıcılar bulunur.

Ar-Ge, bu yıl, tornavida ve sapın yeni türlerinin yanı sıra malzemenin yeni türde gelişen ürün teknolojisini geliştirerek, daha ambalaj serbest stilleri, farklı ülkelerde birçok yeni başlatılan tasarımlar ve teknik için patent uygulayarak içerir ve daha hassas tornavida ile ilgili ürünler geliştirmek.

Armway tarafından sunulan her ürün, gerekli uluslararası kalite standartlarını karşılar. “Küresel pazarda artan çevre koruma kaygısının ardından üretim sürecimiz ve ambalajımız birincil odak noktası olarak çevre dostu bir şekilde tasarlandı. Dahası, tornavidalarımızın bıçaklarının hepsi AISI-8660 NCM çelik alaşımından imal edilmiştir.

Sonuçta, biz rekabetçi fiyatlarla, mükemmel müşteri hizmetleri ve garantili ürün kalitesinde daha yenilikçi ve verimli ürünler geliştirmeye devam edecek, belirtilen şirket gelecekte daha yenilikçi ve verimli ürünlerin sürekli geliştirilmesi için çaba göstermektedir. Ayrıca, üretim maliyetini düşürerek, teknolojiyi yükselterek ve verimli işletme yönetimi kullanarak geliri artırmayı hedefliyor.