Atersan İthalat A.Ş.

bu gün İstanbul’un en önemli noktalarında
yaklaşık 3000 metre kareye yakın alanda

Türkiye geneline ve yurt dışına
ürün satışı yapmaktadır.

Hakkımızda

   ATERSAN A.Ş., 24 Mayıs 1977 yılında Karaköy, İstanbul’da Sn. Osman Adil SADIKOĞULLARI tarafından Kollektif Şirketi olarak kurulup, ticari faaliyetine başlamış ve bu günlere kadar istikrarlı bir şekilde gelişerek gelmiştir. Bu gün ticari ve kurumsal hayatına “Aile Şirketi” olarak devam etmektedir. Faaliyet alanı olarak teknik hırdavat malzemelerinde söz sahibi kurum ve kuruluşların ana bayiliğini yaparak başlayan Atersan A.Ş. genişleyen müşteri portföyü sonrasında sektör ve müşteri ihtiyaçları baz alınarak 2000’li yılların başlarında uluslararası pazarlarda da kendini kanıtlamış ürünlerin Türkiye distribütörlüğüne dayalı olarak çalışma alanını büyütmüştür.

Misyonumuz

   Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü gelişen teknolojinin sağladığı en son yenilikler ile uluslararası standartlarda belirlenen özelliklere sahip olacak şekilde, zamanında ve uygun koşullarda temin etmeyi kendine görev olarak üstlenmek, bu görevi tüm paydaşlarımızla paylaşmaktır. Ayrıca müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları olan ekipman ve cihazların istenilen niteliklerde olması, gereken fonksiyonları eksiksiz olarak taşıması, güvenli ve ergonomik yapıda olması firmamızın öncelikleri arasındadır. Bunun yanında, firmamızın titizlikle üzerinde durduğu; satılan ürünler ile ilgili satış sonrası sağladığımız servis ve garanti hizmetlerimiz, satılan ürünlerin arkasında olduğumuzun en temel göstergesidir.

Vizyonumuz

   Devam etmekte olan faaliyetlerimizi, günümüz teknolojisinin bize verdiği en yeni ve gelişmiş ekipmanlarını kullanarak, gelişen ve büyüyen Türkiye pazarında durmaksızın hep bir adım öne giderek, rekabette müşteri memnuniyetini ve güvenini devamlı olarak ön planda tutarak, onları için daima tercih edilen çözüm ortakları olmaktır.

Mali Bilgilerimiz

Atersan ithalat Makina İnş. Tekn. Malz. San. ve Tic. A.Ş.
Arap Cami Mh. Tersane Cad. No48 Karaköy, Beyoğlu, İstanbul
Beyoğlu Vergi Dairesi
Vergi no. 099 050 98 50
Ticaret sicil no. 144994/92513
Mersis no. 0099050985000016
e-fatura mükellefidir

Osman Adil SADIKOĞULLARI

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

info@atersan.com

Eymen SADIKOĞULLARI

Y.K.Ü. & GENEL MÜDÜR

eymen@atersan.com

Tahsin Emre SADIKOĞULLARI

YÖNETİM KURULU ÜYESİ

emre@atersan.com