Jonard Telekom ve Fiber Optik El Aletleri

Jonard Türkiye Distribütörü Atersan İthalat A.Ş. Jonard Tools 1958’de Jonard Industries Corp. olarak kuruldu. O zamandan beri birçok değişiklik şirketi 20 ayrı ürün hattına uzanan çeşitlendirilmiş bir üreticiye dönüştürdü ve şekillendirdi. 

Başarımızın sırrı hiç bir sır değil. Dağıtımı 50 eyalete ve 100’den fazla ülkeye yayılan marka isimlerimiz artık tüm dünyada tanınmaktadır. Jonard, 700’den fazla benzersiz ürün üretti ve 2014’te tüm siparişlerin% 98,7’sini 48 saat içinde tamamladı. Son kullanıcılar için, birçok ürün hakkında çok sayıda eğitici video vardır ve kişisel hizmet gereksinimlerinizi karşılamak için memnuniyetle teknik destek sağlarız. Teknik sorularınızı yanıtlamak veya özel gereksinimlerinizi karşılamak için mühendislik departmanımız mevcuttur.

Araçlarımız birçok çeşitlendirilmiş uygulamada kullanılmaktadır. Bu web sitesi boyunca, sadece Jonard’tan temin edilebilecek birçok benzersiz ve patentli araç bulacaksınız. Mühendislerimiz benzersiz özel ürünler geliştirmek ve standart araçlarımızı RoHS ve REACH uyumlu tüm ürünlerimizle mümkün olduğunca kullanıcı dostu yapmak için müşterilerimizle doğrudan çalıştılar.