Kraftgrip Tornavida ve Tornavida Takımları

Kraftgrip Türkiye Distribütörü Atersan İthalat A.Ş. 40 yılı aşkın deneyimiyle Oplast, kendi markaları ve özel markaların yanı sıra kendi markası Kraftgrip altında profesyonel vidalama aletleri üretimi konusunda dünya lideridir. Sebepleri basit. Oplast bu pozisyonu profesyonel kullanıcıya yakından odaklanarak ve yüksek beklentileri aşarak kazanmıştır. Her noktada Oplast, ürünlerinin premium bileşenlerini ve malzemelerini kullanarak performansı en üst düzeye çıkardı. Her Kraftgrip® ürünü bu felsefe ile desteklenir – üstün kaliteli bileşenlerin kullanımı, son teknoloji üretim ve konforu ve kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkaran yenilikçi tasarım. Hizmet ve destek standartları aynı derecede geniş kapsamlıdır: tüm Kraftgrip® ürünleri, üst düzey teknik yardım da dahil olmak üzere, üretim hatalarına karşı sınırsız garanti ile desteklenir.

Yaygın olarak kullanılan tüm vidalama sistemleri için kullanılan tornavidalar, altıgen anahtarlar, somun sürücüleri ve bit / aksesuar yelpazemiz ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan ürünü seçmenizi kolaylaştırır – zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Oplast ayrıca OEM müşterileri için özel tasarımdan, 3B modellemeden, prototiplemeden, şirket içi kalıp yapımından özel tasarımlı ambalajlamaya ve her türlü el aleti ve kulpları için bitmiş ürünlerin dünya çapında teslim edilmesine kadar özel çözümler sunmaktadır – komple çözüm sağlayıcı!

İhtiyaçlarınızı aşacak şekilde tasarlanan ve üretilen Kraftgrip® ürünleri daha fazlasını sunma gücüne sahiptir. 

Profesyoneller için mükemmel araçlar!