Novus Türkiye Distribütörü

Yenilik

Novus için neyin iyi olduğu ve onu daha da mükemmel hale getirme isteği üzerine yapılan eleştirel bir inceleme, daha iyi ürünler için temel prensiptir.

Dizayn

Novus için iyi tasarım her zaman işlevsel tasarımdır. Tasarım geliştirme, ilk olarak cihazın teknik konsepti ile başlar. Ergonomik tasarım Novus için utlaka önemli konudur.

Teknoloji

Novus'a göre, ürünler yalnızca işlevlerini yerine getiren tüketim mallarından daha fazlası olmalıdır. Bu nedenle markamız sadece en yüksek kalite, tasarım ve teknoloji standartlarını temsil eden ürünlerde görülür.

Novus bağlantı teknolojisi,
Profesyonel kulanıcılar ve becerikli amatörler için zımba tabancası ve perçin tabancası sunmaktadır. Aletlerimiz, Alman güvenlik standartlarını çalışmanızı kolaylaştırma taahhüdümüzle birleştiriyor. Farklı gereksinimler için üniversal zımbalar. Yalıtım veya panel gibi ergonomik, hızlı ve güvenli çalışma için yüksek verimli özel zımba tabancaları. Projeleriniz için ideal zımba tabancaları, elektrikli zımba tabancaları, akülü zımba tabancaları, havalı zımba tabancaları ve çekiç zımba tabancalarına sahibiz.

Hem Profesyoneller hem de Amatörler için Zımba ve Perçin Tabancaları…
Novus Bağlantı Sistemleri olarak insanların amaçlarına kolaylıkla ulaşmalarına yardımcı olacak ürünler üretmeyi taahhüt ediyoruz. Bu nedenle ürünlerimiz sadece son derece işlevsel değil, aynı zamanda kullanımı kolay ve güvenlidir. İş sürecinizi hızlandırmak, uzman ve hassas işlerinizi mümkün olan en iyi araçlarla desteklemek istiyoruz. Kriterlerimiz: Her görev için mükemmel bir zımba veya perçin tabancası sağlamak. Profesyonel Atölyeler, iddialı Ustalar ve becerikli amatörler yani herkes için bir Novus.

Alman mühendisliği
Novus Almanya’daki araştırma ve geliştirme merkezimizde, işinizi kolaylaştıran yenilikler üzerinde sürekli çalışıyoruz. Novus Emco Grubunun bir parçasıdır. Bu durum, günlük kullanım için araç geliştirme ve üretme konusunda 70 yıldan fazla bir süredir deneyime sahip olduğumuz anlamına geliyor. Emco Grubundaki 1200’den fazla personel size en iyi ürünleri sunmak için çalışmaktadır.

Herşey için bir çözüm
Her kullanıcı ve her iş için doğru zımba tabancası ve perçin tabancası üretmeyi taahhüt ediyoruz. Özel uygulamalar için bile doğru aracı sunmak, çözümlerimizi genişletmek için sürekli çalışıyoruz. Odak noktamız siz ve işinizdir. Bu yüzden, ürün yelpazemiz sürekli olarak gerçek yaşam deneyimlerinden gelen gereksinimlere ve geri bildirimlere göre uyarlanmıştır – böylece her zaman her şeye bir çözüm bulabiliyoruz.

Doğanın korunması en önemli önceliktir!
Ekolojik sorumluluk, Novus için bir zorunluluktur. Global olarak geçerli çevre yönetim sistemi DIN EN ISO 14001’e dayanarak, en küçük ürünümüz bile çevre dostudur. Tüm bağlantı elemanlarımız bakır kaplı değil, galvanizli ve plastik ürünlerimizin tamamı geri dönüştürülebilir malzemeden yapılmıştır. Tüm parçalar ayrı ayrı sökülebilir ve bu nedenle atılması kolaydır. Tüm ambalajlar çevreye zararlı boya ve vernikler olmadan üretilmiştir ve Yeşil Nokta taşır.

Güven verici standartlar
Uluslararası sertifikalarla onaylanmış ve belgelenmiş kalite, güvenlik ve çevre alanlarında kendimize yüksek standartlar koyarız. Size Novus kalitesinden ödün vermeyeceğimize söz veriyoruz. Novus’tan mutlak güven…

70 yıllık tecrübe 
Bugünün ürün yelpazesinin temeli 1949’da atıldı. Novus markasındaki ilk ürünlerden biri Primus zıbalarıydı. Novus, neredeyse 70 yıldır kaliteli ürünler ve “Almanya’da üretim” konusunda uzmanlaşmıştır. Yenilikçi teknoloji sayesinde Novus  pazar lideridir. Küçük el zımbalarından güçlü profesyonel elektrikli el zımbalara kadar…