Bir Alman markası olan Orbis, el aletleri üreticidir. Geniş ürün yelpazesinde bulunan ‘Karga Burunlar, Tel Bükme Penseleri, Yankeskili Kuyumcu Penseleri,  Eğri Kargaburunlar, Plastik Kesiciler, Kablo Soyma, Pabuç Sıkma, Kabin Anahtarları, Fort Penseler’ ile ön plana çıkmaktadır.

ORBIS tesislerinde üretilen markalı ürünler sadece şu an için değil uzun süre ağır iş için üretilmektedir. Bu, onlarca yıldır ayırt edici markamız olmuştur ve rekabetçi ürünlere kıyasla kalite konusunda bizi her zaman bir adım önde tutmaktadır.

En başından beri orijinal ORBIS ürünleri, özel olarak imal edilen özel çelik çelikten çok bileşenli tutamaçlara kadar- Almanya’da bizim için özel olarak geliştirilmiş en yüksek kalitede malzemeden üretilmiştir.

Tüm malzemeler ve tüm bileşenler, deneyimli teknisyenlerimiz ve geliştiricilerimiz tarafından adımlarına atılmaktadır. Güncel kontrol ve test yöntemleri, aşırı işlevsellik ve dayanıklılık testleri özellikle sizin için bir müşteri olarak karşılıyor: ürünlerimiz zorlu günlük çalışmalarınızı kolaylaştırıyor ve daha güvenli hale getiriyor.

Bunun üzerinde ürünlerimiz maksimum konfor, güvenlik (bkz. VDE ve VPA-GS onayları), kullanım kolaylığı ve ergonomi sağlar. Ergonomi, özellikle son yıllarda odaklandığımız şeydir. Ergonomik çalışmanız ve sağlığınız için yaptığımız işin ve uzmanlığın kanıtıdır. 

Dünya çapında 65’ten fazla ülkede uzun süredir ortakların ve müşterilerin yanı sıra çok sayıda onay, sertifika ve açıklama en iyi tanıklarımızdır.

Düz Uçlu Karga Burunlar

Kısa, güçlü ve dişli çeneler.
Toplama ve yerleştirmek için
01-140PVC
01-140
01-160

Tel Bükme Penseleri

Kısa, güçlü ve dişli çeneler. 2,5mm'den 7'5 mm'e
kadar tel bükme
03-140PVC
03-140
03-160

Uzun Düz Uçlu Kargaburun

Uzun, ince, dişli çeneler. Kapalı zor alanlarda toplama ve yerleştirmek için
05-150

Yankeskili Kuyumcu Pensesi

Kısa, güçlü, yankeskili ve dişli çeneler. İnce telleri ve gümüş mücevherat bükmek için
14-120