Steinel Türkiye Distribütörü

STEINEL şirketi 1959’da Herzebrock-Clarholz’da kuruldu. O zamandan beri STEINEL, sensör kontrollü aydınlatma, ısı aracı ve sıcak eritmeli tutkal aplikatör pazarlarında öncüden teknoloji ve inovasyon liderine doğru sürekli gelişmiştir. Almanya, Çek Cumhuriyeti ve İsviçre’deki kendi gelişim merkezlerinde dünyaca ünlü yenilikçi ve akıllı ürünler yaratılıyor. Tüm ürünler, Almanya, İsviçre, Romanya ve Moldova Cumhuriyeti’ndeki şirket fabrikaları tarafından üretilmektedir. Avrupa’da üretilen, STEINEL’in başarı için formülüdür.

Steinel grubunun Türkiye temsilcisi olan firmamızın doğruluğunu buradan kontrol edebilirsiniz.

Steinel Sıcak Hava
Tabancaları

Modern, ergonomik ve üstün teknolojiye sahip STEINEL'in yeni nesil sıcak hava aletleridir. Bu teknolojinin öncüsü ve marka lideri olarak, STEINEL bir kez daha hazır olan nesille yeni standartlar belirledi.

Steinel Profesyonel Sıcak Hava
Tabancaları

Sıcak hava araçları için yüksek sıcaklık üretmek bir 'zorunluluktur'; her zaman onları kontrol altında tutmak, kek üzerine krema koymaktır. Her iki sayıda da en yüksek puanları almak için, STEINEL sadece kendi geliştirme alanından gelen en kaliteli, uzun ömürlü bileşenleri kullanır ve onları titiz bir özenle bir araya getirir. Müşterilerimizin, her gerektiğinde akıllıca tasarlanmış bir ürün sunmak ve yalnızca ihtiyaç duydukları yerde ısı vermek için sıcak hava araçları geliştirme ve üretme konusundaki 30 yıllık deneyiminden faydalandıkları yerdir.

Steinel El Kaynak Makineleri

Sıcak hava aletlerinin imalatında marka lideri olarak, her türlü uygulamaya yönelik çözümler geliştirmek, aldığımız bir şeydir. Bu kez, HG 2620 E ile gerçekten zirveye ulaştık. Çatılarla doğrudan iletişim, doğrudan ürünün geliştirilmesinde fikirlerin ve pratik deneyimlerin edinilmesine yardımcı oldu. Bu, dünyanın çatıları üzerinde çalışmak için ideal bir araç ortaya çıkmıştır.

Steinel Otomatik Kaynak Makineleri

Düz çatılarda yenilik. Her iki taraftan da yönlendirme için sola ve sağa hareket ettirilebilen teleskopik kulplu kompakt kaynak makinesi. Parapet köşelerinden 15 cm kadar yakın kaynak, kenardan 8 cm kadar kaynak yapın. 40 mm'ye kadar kaynak genişliği.