BİR ÇOK AVANTAJ

BASİT

Teleskopik merdivenler tek bir tutuşla genişletilebilir ve kullanmadan önce merdivenleri emniyete almak en kısa zamandadir. Basamağının üzerinde duruluyor kırmızı renkli, merdivenin hazır hazırlanıyor ve 150 kg’a kadar yükleri taşıyabileceklerini gösteriyor. Kapatıldığında ürünlerimiz hafif ve nakliye için esnektir.

ESNEK

Teleskopik işlevleri ve minimum dönüş yarıçapı ile merdivenler küçük ve kapalı alanlarda bile kullanım için mükemmeldir. Ayrıca gerçekleştireceğiniz görev için istenen uzunlukta uyarlanabilirler. Bu şekilde, teleskopik bir merdiven bir arada birçok merdivendir – her iş için doğru uzunluk. Ürün portföyümüz, ayrıca ayarlanabilir güvenlik ayağı, üst güvenlik kolları ve alet rafları gibi akıllı aksesuarlar da içermektedir. Çalışmanızı daha da kolaylaştırıyorlar.

EMNİYET

Basitlik ve esneklik elbette, ancak önce güvenliği öneriyoruz. Teleskopik merdiven kolayca istenen uzunlukta uzatılır ve kullanılmadan önce merdiveni sabitlemek de aynı hızdadır. Kırmızı pimler her basamağın altına katlandığında, bu, merdivenin kullanıma hazır olduğunu ve 150 kg’a kadar yüklere dayanabileceğini gösterir. Güvenlik, iş için her zaman doğru uzunlukta bir merdivene sahip olmakla da garanti edilir. Yüzeye karşı sürtünmeyi optimize eden lastik ayaklar sayesinde sağlamdır ve uzunluğu ayarlayarak her zaman duvara doğru açıyı elde edersiniz. Merdivenler ve platformlar, ağır kullanım koşullarına dayanacak şekilde fiberglas ile güçlendirilmiş plastik parçalarla dayanıklı alüminyumdan üretilmiştir. Merdivenleri elle monte ediyoruz ve teslimattan önce hepsini test ediyoruz. Ürünlerimiz NEN2484 Warenwet, Der Grüne Punkt, EN 131 ve SP’ye göre sertifikalandırılmıştır.

DESTEK

Bir Telesteps merdivenini geliştirmek ayrıca yedek parça, aksesuar, servis ve destek fonksiyonları ile konseptin tamamını tamamlamaktır. Örneğin; merdivenler, ürünün kullanım ömrünü, fonksiyonunu ve güvenliğini garanti etmek için aşındığında değiştirilmesi gereken lastik ayaklara sahiptir. Ve beklenmeyen bir şey olursa, yardım her zaman elinizin altında destek şeklindedir.